Częstochowa Przychodnia Matki i Dziecka – winda osobowa, napęd elektryczny, udźwig 1000 kg

Winda osobowa o udźwigu 1000 kg, zainstalowana w Wojewódzkim Zakładzie Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą w Częstochowie przy ulicy Sobieskiego. Winda czteroprzystankowa, drzwi automatyczne centralne. Napęd elektryczny linowy z maszynownią górną nad szybem windy. Kabina i drzwi z blachy nierdzewnej o fakturze skóra. Wykończenie portali drzwi i przedproża z blachy nierdzewnej.

[Czytaj więcej ...]

Częstochowa EGOMEDICA – winda osobowa, napęd hydrauliczny, udźwig 630 kg

Winda osobowa o udźwigu 630 kg, przystosowana do przewozu osób niepełnosprawnych. Kabina i drzwi malowane proszkowo. Panel dyspozycji z blachy nierdzewnej. Drzwi automatyczne, teleskopowe po obu stronach kabiny (kabina przelotowa). Winda czteroprzystankowa o napędzie hydraulicznym. Urządzenie zainstalowano w Centrum Zdrowia Psychicznego EGOMEDICA przy ul. Orkana w Częstochowie.

[Czytaj więcej ...]

Częstochowa D.H. CENTRUM – windy osobowe, napęd elektryczny, udźwig 900 kg

Zespół dwóch wind pracujących w grupie. Windy o udźwigu 900 kg każda, zainstalowano w biurowcu D.H. CENTRUM przy ulicy Dekabrystów w Częstochowie. Windy obsługują 12 pięter i posiadają napęd elektryczny. Prędkość windy to 1 m/s, co zapewnia płynną obsługę ruchu w budynku. Kabina windy wykonana z laminatu, narożniki ze stali nierdzewnej. Drzwi kabinowe oraz szybowe ze stali nierdzewnej szlifowanej. Portale drzwi szybowych ze stali nierdzewnej.

[Czytaj więcej ...]

Częstochowa Jasnogórska OFFICE – winda osobowa, napęd hydrauliczny, udźwig 630 kg

Winda zlokalizowana w Jasnogórska OFFICE CENTER przy ul. Jasnogórskiej w Częstochowie. Winda o napędzie hydraulicznym, udźwig 630 kg, spełniająca wymagania prawa budowlanego dotyczące dostępności dla osób niepełnosprawnych. Kabina i drzwi z blachy nierdzewnej o strukturze len. Maszynownia w szafie prefabrykowanej, umieszczona na najniższym przystanku, w pomieszczeniu gospodarczym sąsiadującym z windą.

[Czytaj więcej ...]

Filharmonia Częstochowska – winda panoramiczna w holu, udźwig 630 kg

Winda panoramiczna, zainstalowane w holu budynku Filharmonii Częstochowskiej przy ul. Wilsona. Winda umożliwia wjazd na widownię Sali Koncertowej osobom na wózkach inwalidzkich. Kabina przelotowa z drzwiami automatycznymi, teleskopowymi. Szyb windy, kabina oraz drzwi przeszklone z wykończeniami z blachy nierdzewnej. Urządzenie o napędzie hydraulicznym.

[Czytaj więcej ...]

Filharmonia Częstochowska – winda panoramiczna w patio, udźwig 630kg

Wina osobowa o udźwigu 630 kg zainstalowana w patio Filharmonii Częstochowskiej przy ul. Wilson. Szyb windy w konstrukcji stalowej, powyżej poziomu patio przeszklony. Kabina oraz drzwi ze stali nierdzewnej, przeszklone. Winda o napędzie hydraulicznym.  

[Czytaj więcej ...]

Przychodnia Myszków – winda panoramiczna, z napędem hydraulicznym i udźwigu 630 kg

Winda osobowa, panoramiczna, dwuprzystankowa, zainstalowana w Przychodni Rejonowo – Specjalistycznej w Myszkowie przy ul Strażackiej. Szyb windy w konstrukcji stalowej, przeszklony. Kabina i drzwi windy z blachy nierdzewnej również przeszklone. Dźwig o napędzie hydraulicznym.

[Czytaj więcej ...]